Witamy na stronie Songo
Wyślij wiadomość : cpzpsongo@gmail.com
Witamy na stronie Songo
Wyślij wiadomość : cpzpsongo@gmail.com

Tu jesteśmy

42-714 Tanina

Pon - Sob

8:00 - 16:00

Zadzwoń

+48 601 303 745

Hotel

UWAGA !!! Ze względu na komfort psychiczny Państwa towarzyszy, NIE przyjmujemy psów, które NIE są nauczone spokojnego tolerowania samotności i izolacji, np. w postaci klatki kennelowej, transportera lub kojca !!!

UWAGA ! Upewnij się telefonicznie czy w wybranym przez Ciebie terminie mamy wolne miejsca !!!
Wszelkie informacje można uzyskać po numerem telefonu 601 303 745

UWAGA !!! Na kilka dni przed przywozem psa do hotelu konieczny jest kontakt telefoniczny celem ustalenie godziny przyjazdu, to samo dotyczy odbioru psa.

UWAGA ! Piesek powinien być nauczony jedzenia suchej karmy która jest dla nas najwygodniejsza biorąc pod uwagę ilość psów jakimi się opiekujemy, nie przyjmujemy jedzenia mrożonego/gotowanego.

ABY DOKONAĆ REZERWACJI NALEŻY WYPEŁNIĆ

FORMULARZ

WYPRAWKA DLA PSA ODDAWANEGO DO NASZEGO HOTELU :
  • książeczka zdrowia (pies musi mieć aktualne szczepienia ochronne na psie choroby zakaźne i wściekliznę wykonane co najmniej 14 dni przed przyjazdem do hotelu, musi być odrobaczony jak i zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom ) , nie przyjmujemy psów chorych na zakażenia wirusowe lub bakteryjne oraz bezpośrednio po zabiegach chirurgicznych
  • sucha karma na czas pobytu psa (jeśli pies nie będzie zaopatrzony w swoją karmę, koszt dziennego wyżywienia z naszej strony to dodatkowe 20 zł)
  • legowisko/kocyk, ulubiona zabawka
CENNIK :
Hotel dla psów (konieczna wcześniejsza rezerwacja):
  • wszystkie psy – 100 zł za każdą datę kalendarzową rezerwacji (Cena dotyczy każdego dnia pobytu, chyba że pies jest odbierany najpóźniej do godziny 10 rano)

Każdy kolejny pies tego samego opiekuna otrzymuje 50% zniżki na pobyt (gdy zostawiamy w hotelu w tym samym czasie więcej niż jednego psa).

Każdy pies pozostający pod naszą opieką powyżej 10 dni będzie miał gwarantowany JEDEN DZIEŃ POBYTU GRATIS !

Wyżywienie (obligatoryjnie suchy pokarm) zapewnia właściciel lub jest przez Nas zapewniane co stanowi dodatkowy koszt + 20 zł dziennie

W okresach świątecznych oraz noworocznym ceny wyższe o 50 %

Ceny zajęć dodatkowych:
  • jeden trening psa przebywającego w hotelu – 50 zł
  • podawanie leków – 10 zł/ dzień
  • spacer – 20 zł
Dom tymczasowy dla psów do adopcji:

Dotyczy organizacji/fundacji/stowarzyszeń zajmujących się ratowaniem zwierząt:

  • wszystkie psy – 800 zł miesięcznie

Cena obejmuje koszty wyżywienia.

UWAGA: W przypadku psów wymagających wzmożonej uwagi i pracy z powodu stwarzanego przez nie niebezpieczeństwa (tzw. resocjalizacja, dogłębna obserwacja zachowania itp.) cena miesięcznego pobytu to 1000 zł z wyżywieniem!!

UWAGA: Na dom tymczasowy nie przyjmujemy psów i suk z niewykonanym zabiegiem kastracji/sterylizacji lub bezpośrednio po nich.

Jak widać poniżej, mieliśmy już okazję gościć wiele psów, każdy kolejny trafiający do nas piesek czegoś nas uczy i pozostawia swój ślad w naszych sercach. Hotel „SONGO” i nasza praca z psami wzbudza zaufanie, mamy wielu stałych klientów którzy często do nas wracają. Naszym celem jest nigdy tego zaufania nie zawieść !